REKLAMA

Uważajmy na domokrążców!

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci apelują do mieszkańców powiatu brzozowskiego o należytą ostrożność i wzmożoną czujność w kontaktach z nieznajomymi. Nie wpuszczajmy do swoich domów obcych osób oferujących do sprzedaży atrakcyjne produkty.

 

Bowiem może okazać się, że po wizycie takich „akwizytorów” zginą pieniądze lub inne wartościowe rzeczy będące naszą własnością. Wczoraj, dyżurny brzozowskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca powiatu brzozowskiego o mężczyznach narodowości romskiej, którzy chodzą po miejscowych domach i usiłują sprzedawać różne rzeczy.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że osoby te są natarczywe i nie chcą opuszczać posesji bez dokonanej sprzedaży. Mężczyźni mieli poruszać się mercedesem koloru bordowego o początkowych nr CDG…

Na miejsce zostali skierowani niezwłocznie brzozowscy policjanci. Niestety po dokładnej penetracji terenu nie napotkali pojazdu oraz osób odpowiadających podanemu rysopisowi.

Apelujemy do mieszkańców!

Nie wpuszczajmy do swoich domów nieznajomych osób oferujących do sprzedaży atrakcyjne produkty. Ostrzegamy przed takimi domokrążcami zajmującymi się handlem. Bowiem może okazać się, że po wizycie takich „akwizytorów” zginą pieniądze lub inne wartościowe rzeczy będące naszą własnością. O każdych podejrzeniach co do próby dokonania przestępstwa prosimy informować Policję dzwoniąc na telefon alarmowy 997. Jeśli sprawcy poruszają się samochodem zapamiętajmy markę pojazdu i jego numery rejestracyjne.

KPP BRZOZÓW

07-03-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.