Wakacyjne spotkanie domowych przyjaciół

TREPCZA. Przystań JP II zaprasza dzieci na wakacyjne spotkanie domowych przyjaciół dzieci. Każdy  z uczestników będzie mógł nie tylko zaprezentować umiejętności swojego pupila, ale również  opowiedzieć ciekawą historię związaną ze swoim przyjacielem.

Na estradzie przy Papieskiej Barce najodważniejsze z dzieci będą miały okazje także zaprezentować swoje talenty muzyczne poprzez śpiew piosenek. Szczególnie oczekiwane są te, które mówią o przyjaźni ludzi i zwierząt. Przewidziana jest również krótka katecheza „Zwierzęta darem Boga dla człowieka”, wzywająca do szacunku i troski o każde zwierzątko. Wspólnym przerywnikiem ma być śpiew znanej dzieciom piosenki „Kto stworzył?”

W drugiej części spotkania chłopcy zaprezentują pojazdy zdalnie sterowane, dziewczynki zaś pobiegną wokół kościoła  po pluszowego misia. Przewidziane są również inne ciekawe konkurencje i zawody min. wyścigi w workach, rzut oponą, przeciąganie liny oraz… puszczanie latawców.

Początek spotkania w niedzielę 26 sierpnia br. o godz. 14,00.

Zapraszamy!

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."