Wójt spełnia marzenia dzieci i młodzieży: wkrótce otwarcie zimowego Orlika!

13-01-2012

TREPCZA. Trwają intensywne prace przy mrożeniu tafli lodu na „zimowym Orliku” w Trepczy. Pierwsze prace przy rozkładaniu zespolonych elementów z rurkami na środek chłodzący oraz montażu solidnych band okalających lodowisko rozpoczęły się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.


 

Lodowisko zlokalizowane zostało w na tzw. mniejszym Orliku, gdzie są boiska do siatkówki, koszykówki oraz piłki ręcznej. Wykonawcy tej inwestycji – firma z Dolnego Śląska – zapewniają, że tartanowa nawierzchnia wcześniej dokładnie odczyszczona i zabezpieczona folią nie ulegnie jakiemukolwiek zniszczeniu podczas funkcjonowania na niej tafli lodowej.

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Trepczy z utęsknieniem spoglądają w kierunku przygotowanego lodowiska, czekając cierpliwie na jego uroczyste otwarcie planowane na 25 stycznia br. Dzięki odważnej decyzji Wójta Gminy Sanok Mariusza Szmyda, który kolejny raz wśród podkarpackich samorządowców staje się prekursorem w trosce o rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, tegoroczne ferie zimowe – bez względu na aurę pogodową – zapowiadają się dla nich wyjątkowo atrakcyjnie.

Życzenia „Ad multos annos” dedykujemy P.T Wszystkim, którzy mają odwagę marzenia najmłodszych zamieniać w rzeczywistość …

Anna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.