Wyniki piłkarskich spotkań

PIŁKA NOŻNA. Piłkarskie emocje związane z weekendem majowym za nami. Prezentujemy rezultaty odniesione przez drużyny z naszego regionu. Przekonaj się czy Twoja drużyna zwyciężyła!

 

III liga

Stal Sanok – Siarka Tarnobrzeg 0:1

Tabela:

1. Avia Świdnik 23 mecze 43 punktów
2. Siarka Tarnobrzeg 23 41 pkt.
3. Podlasie Biała Podlaska 23 40 pkt.

13. Stal Sanok 23 23 pkt.

IV liga

Orzeł Przeworsk – Cosmos Nowotaniec 3:1

Tabela:

1. Czarni Jasło 23 51 pkt.
2. Orzeł Przeworsk 23 47 pkt.
3. Resovia II Rzeszów 23 47 pkt.

11. Cosmos Nowotaniec 23 27 pkt.

Klasa okręgowa, Krosno

Leśnik Baligród – Bieszczady Ustrzyki Dolne 3:2
Szarotka Uherce -Start Rymanów 1:1
Przełom Besko – GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0:1
Orzeł Bieździedza – Sanovia Lesko 3:1
Stal II Sanok – Kotwica Korczyna 1:2
Górnik Strachocina – LKS Pisarowce 2:2

Tabela:

1. Nafta Jedlicze 23 55 pkt.
2. Przełęcz Dukla 23 52 pkt.
3. LKS Skołyszyn 23 39 pkt.

7. Stal II Sanok 23 34 pkt.
9. Leśnik Baligród 23 30 pkt.
10. LKS Pisarowce 23 29 pkt.
12. Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 25 pkt.
14. Górnik Strachocina 23 23 pkt.
15. Sanovia Lesko 23 18 pkt.

Klasa A, Krosno I

Sanbud Długie – Orion Pielnia 4:1
Bukowianka Bukowsko – Florian Rymanów Zdrój 5:0
Brzozovia Brzozów – LKS Zarszyn 1:0
Nelson Polańczyk – Iskra Przysietnica 1:1

Tabela:

1. Bukowianka Bukowsko 21 42 pkt.
2. Iskra Przysietnica 21 42 pkt.
3. ULKS Grabówka 21 39 pkt.

5. Sanbud Długie 21 38 pkt.
7. Brzozovia Brzozów 21 30 pkt.
8. Nelson Polańczyk 21 29 pkt.
9. LKS Zarszyn 21 29 pkt.
11. Orion Pielnia 21 19 pkt.

Klasa B, Krosno I

LKS Czaszyn – Remix Niebieszczany 2:0
Victoria Pakoszówka – Szarotka Nowosielce 4:0 (w Grabownicy Starzeńskiej)
Sokół Pobiedno – LKS Tarnawa 2:0
Otryt Lutowiska – LKS Płowce/Stróże Małe 0:4
LKS Golcowa – Jawornik Czarna 4:0
Bieszczady Jankowce – Orzeł Bażanówka 1:1

Pauza: Lotniarz Bezmiechowa

Tabela:

1. Orzeł Bażanówka 19 42 pkt.
2. Szarotka Nowosielce 19 40 pkt.
3. Victoria Pakoszówka 19 38 pkt.
4. LKS Płowce/Stróże Małe 20 34 pkt.
5. LKS Tarnawa 20 32 pkt.
6. Lotniarz Bezmiechowa 19 31 pkt.
7. LKS Czaszyn 20 28 pkt.
8. Sokół Pobiedno 20 26 pkt.
11. Remix Niebieszczany 20 17 pkt.
13. Bieszczady Jankowce 19 12 pkt.

Klasa C, Krosno I

Grom Sanoczek – Krokus Ropienka 3:1
Juventus Poraż – ULKS Czerteż 5:1
Pionier Średnia Wieś – Osława Zagórz 1:3
Orkan Markowce – Grodzisko Trepcza 0:1
LKS Olszanica – Drzewiarz Rzepedź 6:0

Pauza: Gabry Łukowe

Tabela:

1. Juventus Poraż 16 45 pkt.
2. Orkan Markowce 15 31 pkt.
3. LKS Olszanica 16 28 pkt.
4. ULKS Czerteż 15 26 pkt.
5. Pionier Średnia Wieś 15 25 pkt.
6. Grodzisko Trepcza 15 23 pkt.
7. Drzewiarz Rzepedź 16 22 pkt.
8. Osława Zagórz 15 16 pkt.
9. Grom Sanoczek 16 16 pkt.
10. Krokus Ropienka 16 9 pkt.
11. Gabry Łukowe 15 9 pkt.

Klasa C, Krosno II

Iskra Iskrzynia – LKS Odrzechowa 3:0

Pauza: Pogórze Srogów Górny

Tabela:

1. LKS Gorki 16 36 pkt.
2. Cisy Jabłonica Polska 15 29 pkt.
3. Pogórze Srogów Górny 15 29 pkt.

5. LKS Odrzechowa 15 26 pkt.

Foto: Tomasz Sowa

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."