REKLAMA
REKLAMA

Kolejne policyjne poszukiwania w Solinie

SOLINA. Kolejna akcja poszukiwawcza, jaką policjanci przeprowadzili w Solinie 2 maja, na szczęście tym razem zakończyła się szybko i szczęśliwie. Młody mężczyzna, o którego zaginięciu powiadomiła rodzina, został znaleziony po południu. Leżał w krzakach w stanie upojenia alkoholowego.

O zaginięciu swojego 21-letniego brata powiadomiła leską Policję około południa młoda kobieta. Poinformowała, że wcześniejszej nocy razem z przyjaciółmi przyjechali z Łukawicy na dyskotekę w Solinie. Spożywali tam również alkohol. Zabawę kontynuowali z przygodnie spotkanymi turystami w ich namiocie. Zakończyli imprezę o godz. 4 nad ranem, udając się do samochodu na górny parking, gdzie postanowili się przespać. 21-latka zostawili jednak samego na polu namiotowym. Gdy rano udali się po niego, już go nie znaleźli, a jego telefon komórkowy nie odpowiadał.

Policjanci natychmiast podjęli akcję poszukiwawczą. Przeglądnięto zapisy monitoringu i przesłuchano świadków. W ten sposób ustalono, że mężczyzna nie szedł deptakiem ani w stronę zapory, ani też parkingu. Podczas dokładnych przeszukiwań łąk i lasu w pobliżu miejsca gdzie ostatnio widziano zaginionego, znaleziono go leżącego w krzakach. Młody mężczyzna był tak pijany, że mimo że słyszał głosy ludzi, nie był w stanie udać się po pomoc i przeleżał cały dzień w krzakach.

Tym razem poszukiwania zakończyły się szczęśliwie – chłopak wrócił do domu cały i zdrowy. Ciągle jednak poszukujemy mężczyzny, który zaginął w tym samym miejscu kilka tygodni wcześniej w bardzo podobnych okolicznościach. Ponieważ zaczął się w Bieszczadach sezon turystyczny apelujmy o rozsądek podczas wypoczynku i zabawy. Zwracajmy uwagę na osoby nietrzeźwe- do nieszczęścia najłatwiej doprowadzić będąc pod wpływem alkoholu!

Kwietniowe poszukiwania w Solinie

KPP Lesko

04-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)