Wypadek z udziałem motorowerzysty

POWIAT BRZOZOWSKI. 66-letni motorowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. Wczoraj, w Siedliskach jego jednoślad zderzył się z osobowym volkswagenem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście i zderzył się z nim.

Wczoraj około godz. 8 dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Siedliskach. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani brzozowscy policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, 60-letni mieszkaniec Siedlisk najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku tego wypadku ucierpiał 66-letni kierowca jednośladu. Mężczyźnie  została udzielona pomoc przedmedyczna, obecnie przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy.

Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy volkswagena. Był trzeźwy. Motorowerzyście ze względu na obrażenia została pobrana krew do badania.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków, zabezpieczyli ślady mające związek ze zdarzeniem. Przyczyny tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."