Wypadek z udziałem motorowerzysty

12-06-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. 66-letni motorowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. Wczoraj, w Siedliskach jego jednoślad zderzył się z osobowym volkswagenem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście i zderzył się z nim.

Wczoraj około godz. 8 dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Siedliskach. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani brzozowscy policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, 60-letni mieszkaniec Siedlisk najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku tego wypadku ucierpiał 66-letni kierowca jednośladu. Mężczyźnie  została udzielona pomoc przedmedyczna, obecnie przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy.

Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy volkswagena. Był trzeźwy. Motorowerzyście ze względu na obrażenia została pobrana krew do badania.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków, zabezpieczyli ślady mające związek ze zdarzeniem. Przyczyny tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.