Wystawa malarstwa Anny Pilszak!

27-02-2012

SANOK. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Pilszak zatytułowanej „Rozdroża”, która odbędzie się w  piątek 2 marca o godzinie 18.00.

Anna Maria Pilszak – urodzona i zamieszkała w Sanoku. Studia na wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Juliusza Joniaka. Grafika w pracowni Litografii i  Wklęsłodruku. Członek ZPAP, honorowy członek Towarzystwa Muzycznego w Sanoku, Stowarzyszenia BgTK. Długoletni dydaktyk. Wykładowca PWSZ w Sanoku w Instytucie Artystycznym w latach 2002-2007r. Właściciel Studia – Galerii Sztuki w Sanoku (hotel Bona). Kurator wystaw i plenerów. Uprawia malarstwo sztalugowe, pastel, rysunek. W dorobku ma kilkaset wystaw zbiorowych, kilkadziesiąt indywidualnych. Uczestnik plenerów krajowych i międzynarodowych. Prace w zbiorach muzealnych i prywatnych kolekcjach w kraju i za jego granicami (USA, Kanada, Finlandia, Niemcy, Belgia, Holandia, Grecja, Włochy, Anglia)

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.