Zajrzyj do lasu w Dni otwarte

Od 1-3 czerwca trwać będą Dni otwarte w Lasach Państwowych na terenie całego kraju. Również leśnicy z nadleśnictw podległych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie zapraszają w tych dniach do odwiedzenia leśnych szlaków, ścieżek dydaktycznych i ośrodków edukacyjnych.

Wśród propozycji na Dni otwarte znalazły się m.in. Święto Jodły na terenie Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Birczańskie”, zawody drwali w Rzepedzi organizowane przez Nadleśnictwo Komańcza, pokazy filmów przyrodniczych w Centrum Edukacji w Nadleśnictwie Mielec, prezentacja technologii produkcji sadzonek w szkółce Nadleśnictwa Oleszyce. Leśnicy z  Nadleśnictwa Stuposiany zapraszają do odwiedzenia pokazowej zagrody żubrów.

Z kolei nadleśnictwa: Bircza, Jarosław, Krasiczyn i Lubaczów zorganizują pokazowe zawody drwali podczas Pikniku Charytatywnego „Życia Podkarpackiego” w Przemyślu.

Zobacz szczegółowy program imprez w ramach Dni otwartych na terenie RDLP w Krośnie.

Lasy Państwowe zapraszają!

Edward Marszałek
Rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."