Zderzenie ciężarówki z ciągnikiem rolniczym (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Wczoraj (1 bm.) w Bliznem  jadący od Brzozowa samochód ciężarowy marki Scania zderzył się z ciągnikiem rolniczym. W zdarzeniu ucierpiał kierowca i pasażerka  ursusa. Przez trzy godziny zablokowana była droga wojewódzka nr 886 prowadząca z Brzozowa do Rzeszowa.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed  godz. 20 w Bliznem. Pracujący na miejscu  policjanci ustalili, że 34-letni kierowca ciągnika rolniczego jadąc od strony Brzozowa chciał skręcić w lewo. Mężczyzna nie upewnił się, czy bezpiecznie może wykonać ten manewr i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym, który go wyprzedzał. Ponadto, jak ustalili funkcjonariusze, 46-letni kierowca ciężarówki również przyczynił się do zaistnienia tego zdarzenia, gdyż wykonywał manewr wyprzedzania na łuku drogi.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiał kierowca ciągnika i jego pasażerka. Na szczecie ich obrażenia okazały się niegroźne i po udzieleniu pomocy lekarskiej opuścili szpital. Policjanci przebadali uczestników zdarzenia na alkomacie. Byli trzeźwi.

Przez trzy godziny droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.

KPP Brzozów
foto: KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."