Złoty medal Sary Wołoszczak (ZDJĘCIA)

SPORT SZKOLNY. Na sadionie „Resovii” w Rzeszowie odbyły się zawody Finału Wojewódzkiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych. Sanok reprezentowało 15 osób wyłonionych podczas eliminacji powiatowych.

Najlepiej z nich spisała się Sara Wołoszczak uczennica SP6. Podopieczna p. Macieja Bluja pokonując w pierwszej próbie wysokość 130 centymetrów wywalczyła złoty medal w skoku wzwyż.

Nasi uczniowie zajęli również trzy czwarte miejsca:  Karolina Lesiak (SP4) skok w dal – 4.27, Łukasz  Pietranowicz (SP4) 60m – 8.61 , Daniel Czopor (SP3) piłeczka palantowa – 56m.

Pozostali uczniowie plasowali się na miejscach od 10-14, co również było sukcesem przy prawie 50-ciu startujących w każdej konkurencji . Byli to: Wiktoria Demkowicz i Laura Woźny (obie SP4) piłeczka palantowa , Paulina Stokop (SP1) i Emilia Janik (SP4) bieg na 60m , Dominika Siuciak (SP4) skok w dal , Karolina Nowak (SP3) bieg na 600m , Ewelina Dżoń (SP6) i Martyna Wojtanowska (SP4) w skoku wzwyż , Piotr Nałęcki (SP1) bieg na 1000m , Albert Komański i Patryk Witoński (obaj SP4) skok w dal.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."