Zwycięzcy Łukacijewska CUP pokibicują na piątkowym meczu T-Mobile Ekstraklasy

PIŁKA NOŻNA. Dwie najlepsze drużyny turnieju piłkarskiego Łukacijewska CUP 2012 – drużyna dziewcząt z ZS w Gorzycach oraz reprezentanci SP nr 5 w Dębicy obejrzą na żywo mecz T-Mobile Ekstraklasy, Wisła – Legia.

Będzie to piątkowe spotkanie Legii Warszawa z Wisłą Kraków, rozegrane w ramach VI kolejki jesiennych spotkań T-Mobile Ekstraklasy.

Mistrzynie oraz Mistrzowie Łukacijewska CUP wyjazd do Warszawy wywalczyli sobie podczas finału turnieju piłkarskiego organizowanego wiosną br. przez Poseł Elżbietę Łukacijewską. Uczestnictwo na meczu ligowym to tylko jeden z punktów wycieczki organizowanej przez Panią Poseł. Młodzi piłkarze dodatkowo zwiedzą Centrum Nauki Kopernik, siedzibę Sejmu RP oraz będą mieli okazję spotkać się z Minister Sportu i Turystyki RP Joanną Muchą. Niewątpliwie dużą dawkę emocji, młodym adeptom piłki nożnej, dostarczy również planowana na piątkowe popołudnie wizyta na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."