AKTUALIZACJA: 25 – letni kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Wczoraj około godziny 14:00 na przejściu dla pieszych na ul. Wolności w Zagórzu, kierowca volkswagena potrącił wchodzącą na przejście dla pieszych 56 – letnią mieszkankę gminy Zagórz. Kobieta z urazem głowy i miednicy została przewieziona do szpitala w Sanoku. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 25 – letni mieszkaniec powiatu sanockiego, poruszający się samochodem marki volkswagen, potrącił wchodzącą na jezdnię 56 – letnią mieszkankę gminy Zagórz. Kobieta doznała stłuczenia głowy z podskórnym krwiakiem, stłuczenia miednicy i otarć naskórka. Istniało także podejrzenie urazu kolana. Ranna została przewieziona do szpitala w Sanoku. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – mówi mł. asp. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

foto: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."