CZASZYN: Autobus najechał na leżącego na drodze mężczyznę (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI /PODKARPACIE. Około godziny 5.30 w miejscowości Czaszyn doszło do śmiertelnego wypadku. Autobus najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Przyczynę zdarzenie wyjaśniają funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem.

- Otrzymaliśmy wezwanie do wypadku o godzinie 5.53. Wówczas w Czaszynie były już służby medyczne, które stwierdziły zgon poszkodowanego. Nasze czynności ograniczały się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia – mówi kpt. Piotr Mazal z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus, którego kierującym był 59-letni mieszkaniec powiatu sanockiego najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Policjanci ustalili, że ofiara to 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca autobusu w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracują na miejscu. Zabezpieczone przez policjantów ślady oraz ustaleni świadkowie przyczynią się do wyjaśniania dokładnych okoliczności wypadku.

źródło: KPP Sanok / red.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."