REKLAMA
REKLAMA

Urodziny Pluszowego Misia w przedszkolu nr 4! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Sanoku 25.11.2013r. odbyły się po raz pierwszy urodziny Kubusia Puchatka. Okazją do świętowania stał się przypadający właśnie na 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci z grupy V wraz z nauczycielkami przygotowały Misiowi przyjęcie urodzinowe, w którym brały udział dyrekcja przedszkola, dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, Rodzice oraz ukochane pluszaki. Tańcem i piosenką uwieczniły ten wyjątkowy dzień.

Jak na urodziny przystało były prezenty i tort urodzinowy, oczywiście w kształcie misia oraz fajerwerki, życzenia i pamiątkowe zdjęcia z solenizantem i ukochanymi pluszakami przyniesionymi przez dzieci do przedszkola. Przytulankom i buziakom nie było końca, a miła i przyjemna atmosfera udzieliła się wszystkim pracownikom przedszkola. Dzień później święto Misia wraz z dziećmi z gr. V uczciły dzieci z klasy 0 i klas I ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sanoku.

źródło: materiał nadesłany

 

27-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)