REKLAMA
REKLAMA

Urodziny Pluszowego Misia w przedszkolu nr 4! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Sanoku 25.11.2013r. odbyły się po raz pierwszy urodziny Kubusia Puchatka. Okazją do świętowania stał się przypadający właśnie na 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci z grupy V wraz z nauczycielkami przygotowały Misiowi przyjęcie urodzinowe, w którym brały udział dyrekcja przedszkola, dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, Rodzice oraz ukochane pluszaki. Tańcem i piosenką uwieczniły ten wyjątkowy dzień.

Jak na urodziny przystało były prezenty i tort urodzinowy, oczywiście w kształcie misia oraz fajerwerki, życzenia i pamiątkowe zdjęcia z solenizantem i ukochanymi pluszakami przyniesionymi przez dzieci do przedszkola. Przytulankom i buziakom nie było końca, a miła i przyjemna atmosfera udzieliła się wszystkim pracownikom przedszkola. Dzień później święto Misia wraz z dziećmi z gr. V uczciły dzieci z klasy 0 i klas I ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sanoku.

źródło: materiał nadesłany

 

27-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)