Dachowanie samochodu w Bliznem (WIĘCEJ ZDJĘC)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Do dachowania samochodu osobowego w Bliznem doszło  dziś w godzinach porannych. - Kierujący pojazdem citroen berlingo, skręcając w lewo, wymusił pierwszeństwo nad samochodem jadącym z naprzeciwka - informuje mł. asp. Monika Dereń, oficer prasowy

Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Kierowca fiata punto, w celu uniknięcia kolizji, gwałtownie skręcił co doprowadziło do dachowania pojazdu. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał okazały się niegroźne.
- Kierowcę citroena ukarano mandatem karnym. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - dodaje M. Dereń.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażacy z JRG Brzozów w ilości trzech zastępów.  Przybyli na miejsce wypadku strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe. Po czynnościach dochodzeniowych zakończonych przez policję, samochód fiat punto został przez strażaków postawiony na koła i przemieszczony w bezpieczne miejsce. Działania trwały blisko 1h.

kpt. Tomasz Mielcarek / Brzozów24.pl

zdjęcia: kpt. Bogdan Biedka

foto: KPP Brzozów


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."