Droga do Rzeszowa częściowo zablokowana. W Jasienicy Rosielnej ruch odbywa się wahadłowo

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracują na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dziś rano na krajowej „dziewiątce” w Jasienicy Rosielnej. Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około 1,5 godz.

Do pierwszego wypadku doszło dziś, przed godz. 8 w Jasienicy Rosielnej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący alfą romeo prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia ucierpiały dwie pasażerki. Kobieta i dziewczynka karetką pogotowia przewiezione do szpitala. Mężczyzna, kierujący pojazdem był trzeźwy

W trakcie wykonywania czynności na miejscu wypadku w Jasienicy Rosielnej, w odległości około 100 metrów doszło do drugiego zdarzenia drogowego. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący renault laguną prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał pasażer pojazdu. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy laguny. Mężczyzna był trzeźwy.

Aktualnie funkcjonariusze wykonują na miejscu zdarzeń drogowych oględziny i ustalają świadków. Czynności te przyczynią się do ustalenia przyczyn i okoliczności tych wypadków. W Jasienicy Rosielnej ruch na drodze krajowej nr 9 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około 1,5 godz.

 

źródło: KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."