Grafika Zdzisława Beksińskiego wylicytowana za 1800 złotych!

SANOK / PODKARPACIE. Grafika Zdzisława Beksińskiego, podarowana przez starostę sanockiego Sebastiana Niżnika została sprzedana za 1800 zł. Walka była zacięta, bo cena wywoławcza wynosiła jedyne 50 zł.


Jestem zaskoczony tak wysoką kwotą za którą udało się sprzedać te grafikę. Bardzo się cieszę, że te pieniądze zasilą konto Orkiestry – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki.

Oprócz grafiki na aukcji można było wylicytować m.in. wycieczkę do Europarlamentu – sprzedano ją za 3 tys zł. Koszulka Wojtka Wolskiego „poszła” za 270 zł, a policyjny pingwin za 400. Piłkę z podpisami Kazimierza Górskiego i jego orłów sprzedano za 500 zł, a koszulkę z podpisami siatkarzy Resovii Rzeszów podarowaną przez członka zarządu województwa Sławomira Miklicza wylicytowano za 450 zł. Według ostatnich danych Bieszczadzki sztab WOŚP zebrał 77 tys zł.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

foto: tvPodkarpacie.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."