Inauguracja nowego roku artystyczno-kulturalnego

SANOK / PODKARPACIE. Towarzystwo Społeczno-Kulturalne w Sanoku zaprasza na uroczystą inaugurację nowego roku artystyczno-kulturalnego, która odbędzie się 11 października br. o godz. 18.00 w sali Klubu „Chemik” w Sanoku (ul. Dworcowa).

 

W spotkaniu przewidziano część poświęconą omówieniu programu artystycznego i kulturalnego, który Towarzystwo będzie realizowało w sezonie jesienno-zimowym. Uzupełnieniem spotkania będzie występ zespołu muzyczno-wokalnego złożonego z sanockich solistów, którzy zaprezentują się w repertuarze rozrywkowo-estradowym.


Towarzystwo Społeczno-Kulturalne w Sanoku ogłasza szeroki nabór do zespołów artystycznych, grup wokalnych oraz solistów. Swoje miejsce na scenie znaleźć może każdy, kto ukończył 14 lat i chciałby rozwinąć swoje umiejętności wokalne. Towarzystwo nie tylko rozwija umiejętności, ale także oferuje szereg imprez, wycieczek, a nawet wyjazdów zagranicznych.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."