REKLAMA
REKLAMA

Policjanci ostrzegają przed kradzieżą paliwa z pojazdu

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci poszukują sprawców kradzieży paliwa z pojazdów ciężarowych i koparek. Na terenie powiatu brzozowskiego w ostatnim czasie doszło do trzech przypadków takich kradzieży. Jednocześnie Policja apeluje do właścicieli o ostrożność i większy nadzór nad swoimi pojazdami.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy do chwili obecnej brzozowska Policja została powiadomiona o trzech włamaniach do pojazdów i kradzieżach paliwa. Sprawcy działają pod osłoną nocy. Wybierają miejsca zaciemnione i porę, kiedy ruch jest znikomy. W ich zainteresowaniu są głównie pojazdy ciężarowe i koparki. Łupem złodziei pada olej napędowy.

Policja poszukuje sprawców tych kradzieży. Postępowanie w tych sprawach prowadzi Posterunek Policji w Nozdrzcu. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców tych włamań. Kontaktować można się osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer (013) 43 08 375 oraz numer alarmowy 997.

Aby uchronić się przed tego typu kradzieżami policjanci apelują do właścicieli o ostrożność i większy nadzór nad swoimi pojazdami. Unikajmy parkowania w miejscach ustronnych i nieoświetlonych. Zwracajmy uwagę na osoby obce, które interesują się zaparkowanym pojazdem. Jeśli mamy podejrzenia co do próby dokonania przestępstwa informujmy o tym Policję.

 

źródło: KPP Brzozów,
foto: sxc.hu

30-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)