JEZIORO SOLIŃSKIE: Skrajnie wyczerpanego i odwodnionego żeglarza przetransportowano do szpitala

JEZIORO SOLIŃSKIE. Mieszkaniec Krosna w stanie skrajnego wyczerpania i odwodnienia dzięki pomocy policjantów trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Mężczyzna samotnie pływał żaglówką po Jeziorze Solińskim. Czując się bardzo źle, zadzwonił na Policję. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili.

Wczoraj około godziny 15 policjanci z Polańczyka otrzymali wiadomość od żeglarza, który swoją żaglówkę zacumował na Jeziorze Solińskim w pobliżu Horodka. Mężczyzna uskarżał się na ból głowy i brzucha, lecz jego głos wskazywał na poważne osłabienie. Policjanci udali się we wskazane miejsce i zastali mieszkańca Krosna leżącego na koi żaglówki w bardzo złym stanie zdrowia. Dzięki szybko zorganizowanej pomocy ratowników WOPR mężczyzna trafił do szpitala. Jak się okazało, żeglarz był skrajnie wyczerpany i odwodniony, do tego stopnia, że nie mógł się samodzielnie poruszać. Obecnie jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."