Leżał na podłodze i nie dawał znaku życia. Sąsiadka wezwała pomoc

20-05-2013

BÓBRKA / PODKARPACIE. Godną naśladowania postawą wykazała się mieszkanka Bóbrki, która zainteresowała się losem swojego starszego sąsiada. Widząc przez okno, że mężczyzna leży na podłodze i nie reaguje na jej nawoływania, wezwała pomoc. Policjanci i strażacy po wyważeniu drzwi weszli do wnętrza domu. Wówczas okazało się, że mężczyzna leży, bo jest… pijany.

Wczoraj około godz. 21.30 Policję na pomoc wezwała mieszkanka Bóbrki. Kobieta pomagająca starszemu sąsiadowi zaniepokoiła się, gdy nie mogła wejść do domu 72-letniego mężczyzny. Drzwi były zamknięte. Jego samego zauważyła leżącego na podłodze. Ponieważ starszy mężczyzna nie reagował na jej nawoływania, a sama nie mogła dostać się do wnętrza domu, sąsiadka wezwała na pomoc Policję.

Funkcjonariusze wspólnie ze strażakami weszli do środka wyważając drzwi. Z pomocą oczekiwali też ratownicy medyczni. Okazało się jednak, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej, ponieważ jest mocno nietrzeźwy. Nie był w stanie podnieść się z podłogi. Sąsiedzi zobowiązali się do opieki nad nietrzeźwym mężczyzną do czasu jego wytrzeźwienia.

źródło: KPP Lesko

foto: sxc.hu

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.