Mężczyzna stracił panowanie nad ciągnikiem i wpadł do rowu. Sprawca kolizji ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji, do której wczorajszego popołudnia doszło w miejscowości Cisowiec. Kierujący ciągnikiem rolniczym marki vladimirec, 40-letni mieszkaniec Mchawy, wjechał do rowu wywracając pojazd na bok i doznając przy tym urazu głowy.

Funkcjonariusze ustalili, że posiada on zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów, wydany przez sąd.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.30. Na stromym spadku drogi kierujący ciągnikiem rolniczym marki Vladimirec 40-letni mieszkaniec Mchawy stracił panowanie nad pojazdem. Ciągnik wjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok, a kierujący doznał urazu głowy i został zabrany do szpitala. Mężczyzna odmówił policjantom poddania się badaniu na alkomacie, dlatego też została mu pobrana krew do badania, które pozwoli stwierdzić, czy w chwili zdarzenia był trzeźwy. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca kolizji posiada zakaz kierowania jakimikolwiek pojazdami, wydany prawomocnym wyrokiem sądu.

 

źródło: KPP Lesko

 

foto: archiwum eSanok.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."