Mężczyzna zginął podczas prac w lesie

ZATWARNICA / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci wspólnie z prokuratorem pracowali na miejscu tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło na terenie Nadleśnictwa Lutowiska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac w lesie, spadające drzewo uderzyło 33-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa w okolicach miejscowości Zatwarnica, na terenie leśnictwa Jawornik- Nadleśnictwo Lutowiska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas prac wyrębu w lesie, spadające drzewo uderzyło 33-letniego mężczyznę  i przydusiło go. Pracujący z nim dwaj inni mężczyźni wyciągnęli ciało przed przybyciem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety w wyniku odniesionych ran 33-latek zmarł.

Na miejsce  wypadku została skierowana grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."