REKLAMA

Mieszkańcy Strachociny mają nową drogę

STRACHOCINA / PODKARPACIE. Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej Długie – Pakoszówka. Ostatni odcinek, o długości ponad 2 km został wyremontowany i oddany do użytku.

W trakcie prac położono nową nawierzchnię. Wartość robót wyniosła ponad 260 tys. zł, z czego dofinansowanie przez Gminę Sanok wynosiło 150 tys. zł. Pozostałą sumę wyłożył powiat sanocki.

- Zależało nam na tym remoncie, ponieważ naprawa nawierzchni była ważna nie tylko dla mieszkańców miejscowości Strachocina, ale również dla pielgrzymów licznie zmierzających do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli – mówi Sebastian Niżnik, Starosta Sanocki.

Cały czas trwa remont ulicy Słowackiego w Sanoku. Na całej długości drogi wymieniono nawierzchnię chodnika. W najbliższych dniach zostanie położona nowa warstwa asfaltu na jezdni. W tym roku remontowane będą też główne ulice miasta: Rymanowska, Kościuszki i Jagiellońska. Jest to ciąg dróg prowadzących przez centrum miasta od ronda Beksińskiego, aż do przejazdu kolejowego na ulicy Lipińskiego.

Od początku obecnej kadencji Starostwo Powiatowe w Sanoku wydało na remonty dróg ponad 60 mln zł.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

22-05-2013


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.