REKLAMA
REKLAMA

Mieszkańcy Strachociny mają nową drogę

STRACHOCINA / PODKARPACIE. Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej Długie – Pakoszówka. Ostatni odcinek, o długości ponad 2 km został wyremontowany i oddany do użytku.

W trakcie prac położono nową nawierzchnię. Wartość robót wyniosła ponad 260 tys. zł, z czego dofinansowanie przez Gminę Sanok wynosiło 150 tys. zł. Pozostałą sumę wyłożył powiat sanocki.

Zależało nam na tym remoncie, ponieważ naprawa nawierzchni była ważna nie tylko dla mieszkańców miejscowości Strachocina, ale również dla pielgrzymów licznie zmierzających do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli – mówi Sebastian Niżnik, Starosta Sanocki.

Cały czas trwa remont ulicy Słowackiego w Sanoku. Na całej długości drogi wymieniono nawierzchnię chodnika. W najbliższych dniach zostanie położona nowa warstwa asfaltu na jezdni. W tym roku remontowane będą też główne ulice miasta: Rymanowska, Kościuszki i Jagiellońska. Jest to ciąg dróg prowadzących przez centrum miasta od ronda Beksińskiego, aż do przejazdu kolejowego na ulicy Lipińskiego.

Od początku obecnej kadencji Starostwo Powiatowe w Sanoku wydało na remonty dróg ponad 60 mln zł.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

22-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)