Narkotyki, rośliny konopi indyjskich, rowery pochodzące z kradzieży

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci podczas przeszukania kilku mieszkań powiatu sanockiego ujawnili narkotyki, rośliny konopi indyjskich oraz rowery pochodzące z kradzieży. W wyniku akcji zatrzymano kilku mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. 


Policjanci Wydziału Kryminalnego sanockiej komendy Policji wspólnie z funkcjonariuszami sanockiej Straży Granicznej w oparciu o posiadane informacje prowadzili czynności operacyjne zmierzające do zatrzymania osób zamieszanych w uprawę oraz handel narkotykami.

We wtorek, podczas zorganizowanych działań w godzinach rannych sanoccy policjanci przeszukali kilka domów, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych oraz samochód należący do 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ujawnili kilkanaście porcji marihuany oraz doniczki z roślinami konopi indyjskich. Ponadto w jednym z domów funkcjonariusze zabezpieczyli rower górski pochodzący z kradzieży, który podejrzany 24-latek nabył płacąc sprzedawcy porcją narkotyków.

Czynności prowadzone w tej sprawie oraz przesłuchania kolejnych osób zamieszanych w przestępstwa uprawy, posiadania i udzielania substancji odurzających doprowadziły do ustalenia i zatrzymania podejrzanych w sprawie innych przestępstw, między innymi kradzieży rowerów, do których doszło końcem ubiegłego roku.

Wszyscy zatrzymani, za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."