Niedźwiedzie Sanok podejmą Czarty Kraków

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę (17 luty) o godzinie 14:00 w meczu 5. kolejki Karpackiej Amatorskiej Ligi Hokejowej „Niedźwiedzie” podejmą u siebie krakowskie „Czarty”. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco

, wspominając zacięty mecz pierwszej rundy w Krakowie, zakończony minimalnym zwycięstwem sanoczan 2:3 oraz biorąc pod uwagę aktualną sytuację obu zespołów w tabeli ligowej.

Niedźwiedzie z Sanoka są bliscy awansu do finału rozgrywek. O mały krok od rywalizacji, która zadecyduje o końcowym zwycięstwie, jest także inna drużyna z grodu Grzegorza, Koguty. Szanse na finał mają jednak także krakowianie, którzy aby osiągnąć cel, muszą wygrać z Niedźwiedziami, a 3 marca z Kogutami (przy równej liczbie punktów liczyć się będą zdobyte i stracone bramki) lub sięgnąć po wygraną w najbliższym meczu i liczyć na porażkę Niedźwiedzi w pojedynku z SHK Krosno.

Sytuacja w tabeli może się więc jeszcze skomplikować. Emocji z pewnością nie zabraknie.

źródło: KALH

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."