Nowy pawilon handlowy w Zagórzu. Stanowiska handlowe do wynajęcia

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz zaprasza kupców do składania ofert na wynajem powierzchni handlowych w nowopowstałym pawilonie handlowym, który zostanie oddany do użytku z dniem 28 sierpnia br.

Znajduje się w nim 11 stanowisk o pow. 8,70 m. kw. (5 otwartych, 6 zamkniętych), które w zależności od potrzeb można łączyć (powiększać) poprzez demontaż ścian działowych. Zgodnie w wymogami PROW w ramach, którego wzniesiono obiekt, 50 % ogółu powierzchni handlowych przeznaczonych jest do handlu artykułami z branży rolno – spożywczych. Reszta może być zagospodarowana dowolnie. Obiekt posiada ogrodzenie i wyposażony jest w zaplecze sanitarne. Minimalna stawka za dzierżawę 1 metra kwadratowego wynosi 12 zł netto.

W przypadku wpłynięcia większej liczby ofert niż stanowisk gmina ogłosi przetarg. Szczegółowe informacje odnośnie warunków wynajmu można uzyskiwać dzwoniąc na numer telefoniczny 13 46 220 62 wew. 67 lub bezpośrednio w pokoju nr 36 w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz.


Gmina Zagórz

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."