Pijany 45 – latek potrącił syna ciągnikiem. Miał ponad 2 promile alkoholu

DŁUGIE / PODKARPACIE. 22-latek został potrącony przez ciągnik, którym kierował jego ojciec. Chłopak wiedząc, że nietrzeźwy ojciec zamierza kierować ciągnikiem chciał mu uniemożliwić jazdę pojazdem. Niestety doszło do wypadku, w wyniku którego młody człowiek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20. w miejscowości Długie. 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego widząc nietrzeźwego ojca, który zamierza kierować traktorem, chciał uniemożliwić mu jazdę. Chłopak wskoczył na jadący traktor chcąc go zatrzymać. Wówczas 45-latek gwałtownie przyspieszył powodując upadek syna wprost pod koła pojazdu. W wyniku zdarzenia 22-latek został uderzony przez koło traktora, a następnie przez koło wozu przypiętego do ciągnika.

Chłopak został przewieziony do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Policjanci przebadali kierującego ciągnikiem na alkomacie. 45-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."