Pijany nastolatek na rowerze potrącił kobietę

BESKO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Besko w powiecie sanockim. Kierujący rowerem potrącił prawidłowo poruszająca się kobietę . Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Okazało się, że 15-letni rowerzysta był pijany.

Do zdarzenia doszło około godziny 18:00 w miejscowości Besko. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący rowerem 15-latek potrącił prawidłowo poruszająca się pieszą. W wyniku zderzenia 51-letnia mieszkanka powiatu sanockiego z urazem głowy została przewieziona do szpitala. W chwili zdarzenia była trzeźwa .

Rowerzysta został przebadany na zawartość alkoholu . Był pijany. W organizmie miał blisko 2 promile. Ponadto okazało się ,że w trakcie jazdy 15-latek nie trzymał rąk na kierownicy gdyż korzystał z telefonu komórkowego.

Nieletniego przekazano opiekunowi prawnemu. Zajmie się nim teraz sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."