REKLAMA
REKLAMA

46. Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. 46. Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Sanoka VI  kadencji, odbędzie się w dniu  05.09.2013r. (czwartek) o godz. 16.00  w sali herbowej Urzędu Miasta. Publikujemy porządek obrad.

1. Otwarcie obrad.

2. Powołanie sekretarza sesji.

3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.

4. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na

realizację projektu „E-usługi warunkiem wzmocnienia potencjału JST” w ramach działania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

5. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia w sprawie utworzenia „Obszaru funkcjonalnego Sanok- Lesko”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

6. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia woli przystąpienia Gminy Miasta Sanoka do wspólnej realizacji projektu pn. „Rozwój miejskiego obszaru funkcjonalnego Sanoka – Lesko” planowanego do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007 – 2013, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

7. Zamknięcie obrad.

02-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)