Poszukiwany listem gończym ukrywał się za granicą. Po powrocie został zatrzymany

LESKO / PODKARPACIE. Wczoraj w Lesku policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Sanoka. Był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna przebywał za granicą, gdzie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci patrolujący teren Leska, około godz. 13.30 pod jednym z marketów zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Gdy policjanci zaparkowali samochód, mężczyzna uciekł do sklepu. Zatrzymany między sklepowymi półkami mężczyzna mylił się w odpowiedziach na temat własnej tożsamości, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

Policjanci przewieźli młodego człowieka do budynku leskiej komendy Policji. Tam też potwierdzono jego dane osobowe. Wówczas wyjaśnił się powód zdenerwowania zatrzymanego. 22-latek był poszukiwany listem gończym, gdyż unikał kary pozbawienia wolności. Według jego relacji ostatni rok spędził za granicą, do kraju wrócił przed trzema dniami.

Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Sanoku.

źródło: KPP Lesko

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."