REKLAMA
REKLAMA

Szkolny dzień zbiórki elektrośmieci w Zespole Szkół nr 4 w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 22 marca (piątek) w godz. 8.00 – 15.00 i 23 marca (sobota) w godz. 8.00 – 12.00 w Zespole Szkół Nr 4 w Sanoku ul. Sadowa 21 (Budowlanka) odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.Uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Sanoku biorą udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym pt. „Świadomy wie co robić ZSEE”.

Szkołę reprezentuje 5-osobowy zespół uczniów klasy 1 Technikum Geodezyjnego „GeoEkoTeam” pod przewodnictwem mgr Marzeny Niemczyk. Jednym z zadań konkursowych jest zorganizowanie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na swoim terenie.

Zachęcamy wszystkich do przynoszenia niepotrzebnego i zużytego sprzętu zasilanego na prąd lub baterie i aktywnego przyłączenia się do zbiórki.

W tych dniach, całkowicie za darmo można oddać stare i niepotrzebne lodówki, pralki, telewizory, sprzęt audio, żelazka, telefony, wiertarki i inne sprzęty zasilane na prąd lub baterie.

Wyrzucając elektrośmieci do śmietnika stwarzamy zagrożenie dla środowiska oraz łamiemy prawo. Oddając zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny dbamy o środowisko, o siebie i swoich najbliższych, a przede wszystkim mamy więcej miejsca w domu, w pracy, na strychu i w garażu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

20-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)