Przedszkole nr 4 zmieniło wygląd. Zakończyły się prace związane z termodernizacją (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pierwszy z trzech termomodernizowanych przez Urząd Miasta Sanoka budynków oświatowych, został oddany do użytku. Teraz w Przedszkolu Samorządowym nr 4 będzie nie tylko ładniej, ale i oszczędniej.

Nauczyciele, rodzice i dzieci są zadowoleni z wykonanych prac, tym bardziej, że firma zakończyła je pół roku przed wyznaczonym terminem. Przedszkolakom najbardziej podobają się kolorowe kółka, które zdobią zewnętrzną elewację budynku. Na pewno odczuwalne będą także oszczędności na energii cieplnej, gdyż w ramach prac docieplono ściany zewnętrzne i stropy ostatniej kondygnacji, a także zmodernizowano system grzewczy
Należy przypomnieć, że oprócz Przedszkola nr 4 Miasto Sanok obecnie prowadzi jeszcze prace termomodernizacyjne w żłobkach samorządowych nr 1 i nr 2. Inwestycje te są możliwe dzięki dofinansowaniu, jakie władze miasta Sanoka pozyskały z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Planowany koszt tych trzech modernizacji to ok. 1,1 mln zł, zaś dofinansowanie to ok. 752 tys. zł.


Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."