Pseudokibice z Leska zatrzymani po niedzielnym meczu

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci podczas niedzielnego meczu, na którym spotkały się drużyny piłkarzy z Leska i Ustrzyk Dolnych, zatrzymali dwóch pseudokibiców próbujących zakłócać porządek. Mieszkańcy Leska w wieku 18 i 31 lat odpowiedzą przed sądem nie tylko za chuligański wybryk, ale i próbę użycia przemocy i znieważenie interweniujących funkcjonariuszy.

Policjanci podjęli interwencję wobec 18-latka i 31-latka po tym, jak obydwaj mężczyźni obelżywymi słowami zaczęli znieważać kibiców drużyny przybyłej z Ustrzyk Dolnych. Podczas legitymowania obydwaj pseudokibice zachowywali się agresywnie wobec interweniujących policjantów, w rażący sposób lekceważąc porządek prawny.

Zatrzymani pseudokibice z Leska usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstwa stosowania przemocy wobec interweniujących funkcjonariuszy oraz znieważania ich. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."