Ruszyły prace na ulicy Kościuszki

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczął się długo oczekiwany remont głównych ulic wiodących przez Sanok – Rymanowskiej, Kościuszki i Jagiellońskiej. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Z ostatnich informacji wykonawcy wynika, że nawet do poniedziałku zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Kościuszki i Mickiewicza.

Kierowców prosimy więc o ostrożną jazdę i omijanie tego odcinka. Bardziej szczegółowy harmonogram prac i wykaz utrudnień mamy otrzymać od wykonawcy w przyszłym tygodniu, o czym niezwłocznie poinformujemy opinię publiczną – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki.

Na pozostałych remontowanych odcinkach, trwa demontaż starych chodników. Wartość całej inwestycji to ponad 4 mln zł. Połowę tej kwoty stanowi rządowe dofinansowanie, 20 tys. zł. dołoży Urząd Miasta, a ponad 2 mln zł Powiat Sanocki. Gruntowny remont obejmie odcinek od ronda Beksińskiego, przez ulice  Kościuszki, Jagiellońską aż do przejazdu kolejowego na ul. Lipińskiego łącznie 1.6 km. Inwestycja zostanie zakończona jeszcze w tym roku.

Materiały nadesłane

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."