Samochód prowadzony przez 56-letnią kobietę wypadł z jezdni i przewrócił się na dach

01-02-2013

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z brzozowskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Baryczy w powiecie brzozowskim. Kierująca osobowym volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad samochodem wskutek czego samochód przewrócił się na dach.

Wczoraj około godz. 7.30 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Baryczy. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali policjanci z ruchu drogowego. Funkcjonariusze pracujący na miejscy zdarzenia ustalili, że 56-letnia mieszkanka Baryczy kierując volkswagenem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Jej samochód wypadł z jezdni i przewrócił się na dach. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 16-letni pasażer volkswagena. Na szczęście, nie zagrażają one jego życiu.

Kierująca została poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta była trzeźwa.

Zimowa aura to bardzo trudny okres dla kierowców. Stąd też, tak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa na drodze – zwłaszcza dostosowanie prędkości do panujących warunków. Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

źródło: KPP Brzozów

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.