SANOK: Most Olchowiecki zamknięty do niedzieli do godz. 9.00

SANOK. Postępują prace remontowe, prowadzone na moście Olchowieckim w Sanoku przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Z tego powodu kolejny raz czekają nas utrudnienia. Tym razem most Olchowiecki będzie zamknięty dla ruchu samochodowego i pieszego przez 33 godzin, tj. od północy w sobotę 8 czerwca aż do niedzieli (9 czerwca) do godz. 09.00.

Miasto Sanok wyznaczyło objazd – tylko dla samochodów osobowych – przez ośrodek wypoczynkowy „Sosenki”. W momencie dużego natężenia ruchu przejazd tamtędy będzie wahadłowy. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do uwag i dyspozycji kierujących na miejscu ruchem strażników miejskich.
Również komunikacja miejska w tych dniach będzie kursowała na zmienionej trasie.

Linia nr 4 będzie kursowała z Sanoczka przez Śródmieście do ul. Lwowskiej bez zmian. Natomiast od ul. Lwowskiej przez ul. Bony – Mickiewicza – Białogórską – most Białogórski – Rybickiego – Sosenki-Witkiewicza –Przemyską i dalszą trasą bez zmian.

Linia nr 3 będzie kursowała na trasie ul. Reymonta – Lwowska – Bony – Mickiewicza – Białogórska – most Białogórski, a następnie przez Sosenki i Witkiewicza do dzielnicy Olchowce.
Warto dodać, że wszelkie zmiany organizacji ruchu zostaną oznakowane odpowiednimi tablicami informacyjnymi.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Sanoka

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."