REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Wielki Piknik Rodzinny w sanockim Skansenie i Bieszczadzkie lato z książką to dwie główne imprezy, jakie odbędą się w niedzielę.  Zobacz co jeszcze czeka na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

7 czerwca 2013 (piątek)

Do kogo w tym roku trafią nagrody Burmistrza i RIG? W piątek gala finałowa

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku Burmistrz Miasta Sanoka, Rada Miasta Sanoka oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Sanoku przyznają nagrody dla najlepszych działaczy społecznych, przedsiębiorców, firm, produktów, sportowców. RIG przyznaje również godła: Produkt Roku, Człowiek Roku oraz Firma Roku.

Więcej informacji na stronie Esanok.pl

Dni Brzozowa 5-9 CZERWIEC

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Trwają XVII Dni Brzozowa. W piątek w programie: premiera teatru MA-MA, „Oświadczyny”, A.Czechow, reż. U. Woroniec. Szczegółowy program po kliknięciu w link: XVII Dni Brzozowa w portalu Brzozow24.pl .

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


„Bieszczadzka Tyrolka” w Solinie (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Wystawa „Wyroby pozowane” Arkadiusza Andrejkow

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wystawę „Wyroby pozowane” Arkadiusza Andrejkow. Wystawa będzie czynna do 29 czerwca. BWA Galeria Sanocka, ul. Rynek 4. Godziny otwarcia: poniedziałek – nieczynne, wtorek – piątek 10:00 – 17:00, sobota 10:00 – 14:00.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.


8 czerwca 2013 (sobota)

Wieczory artystyczne w Sanockim Domu Kultury (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Grupa Tańca Współczesnego Progress, Zespół smyczkowy Con Amore, Formacja Tańca Towarzyskiego Flamenco, Zespół Tańca Ludowego Sanok zaprezentują się publiczności w ramach Wieczorów Artystycznych w Sanockim Domu Kultury.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

GMINNE DNI RODZINY – CZARNA 2013

GMINA CZARNA / BIESZCZADY. Gmina Czarna zaprasza na GMINNE DNI RODZINY. Szczegóły na plakacie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 

Dni Brzozowa

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Trwają XVII Dni Brzozowa. W sobotę w programie między innymi: turniej piłki nożnej, siatkówki plażowej i tenisa ziemnego, koncert zespołów: RAGGAFAYA i RAZ DWA TRZY, dyskoteka pod gwiazdami. Szczegółowy program po kliknięciu w link: XVII Dni Brzozowa.

 

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

 

 

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza9 czerwca 2013 (niedziela)

Fasolki zaśpiewają podczas Wielkiego Pikniku Rodzinnego w Sanoku! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę (9 czerwca) na sanockim skansenie odbędzie się Wielki Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację Czas Nadziei! Gwiazdą będą Fasolki,  które do Sanok przyjadą wraz z bohaterami programów TVP „Budzik i Tik-Tak”. Imprezę poprowadzi Maciej Gąsiorek czyli Krasnoludek Piksel.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Już w niedzielę „Bieszczadzkie lato z książką”

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca zapraszamy na siódmą edycję Bieszczadzkiego lata z książką. Jednym organizatorów tej imprezy jest Miasto Sanok.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

 

Dni Brzozowa

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Trwają XVII Dni Brzozowa. W niedzielę w programie między innymi: IV Marsz Żonkilowy, turniej oldbojów w piłce nożnej, pokaz fitness, jarmark folklorystyczny, koncert zespołów: Brass Standard Jazz, Orchestra, Dystans i Poparzeni Kawą Trzy. Szczegółowy program po kliknięciu w link: XVII Dni Brzozowa.

Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


„Zaślepiona” w SDK

SANOK / PODKARPACIE. Kino Sanockiego Domu Kultury zaprasza na film „Zaślepiona”. 42-letnia kobieta nawiązuje romans z 24-letnim Algierczykiem. Niebawem zacznie jednak wątpić w bezinteresowność uczucia młodego mężczyzny. Seanse od 7 do 10 czerwca.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

09-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)