Stadion w Bukowsku doczekał się przebudowy! (ZDJĘCIA)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W miejscowości Bukowsko remontowane jest boisko sportowe,  na którym swoje spotkania rozgrywa miejscowa Bukowianka. Wartość zadania wynosi blisko 300 tys. zł. Prace budowlane już się rozpoczęły.

- Wartość inwestycji wynosi 297 tys zł. Przetarg na wykonania zadania wygrał Zakład Remontowy Budowlany Roman Olszowy - mówi Robert Milczanowski, kierownik inwestycyjny w Urzędzie Gminy.

Zadanie realizowane będzie w dwóch etapach:

Etap pierwszy – remont płyty głównej boiska sportowego z wykonaniem odwodnienia, ułożenia nawierzchni podłoża z ziemi i torfu oraz  zasianie trawy przeznaczonej dla boisk piłkarskich. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowane jest do końca grudnia 2013 roku (zależnie od pogody).

Etap drugi – jest przewidziany do realizacji w roku 2014, a jego celem będzie zakup i montaż trybuny sportowej dla widzów. Przewidywany koszt tego etapu to kwota około 89 tysięcy złotych.

- Ponadto poszerzyliśmy zakres prac o budowę automatycznego nawadniania obiektu – dodaje Milczanowski.

Najprawdopodobniej pierwsze mecze piłkarskie na nowym obiekcie w Bukowsku zostaną rozegrane wiosną 2015 roku.

foto: Jan Muszański

źródło: Gmina Bukowsko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."