Uciekła ze szpitala. Było zagrożenie, że zrobi sobie krzywdę

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę na terenie Sanoka, gmin Sanok i Bukowsko trwały poszukiwania zaginionej kobiety. O zaginięciu 33-letniej kobiety poinformowała Policję w sobotę ok. godz. 9 pielęgniarka z sanockiego Szpitala. Z przekazanych informacji wynikało, że przebywająca w szpitalu pacjentka

oddaliła się i może popełnić samobójstwo.

Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do odnalezienia kobiety. Do akcji poszukiwawczej oprócz Policji włączyły się także inne służby: GOPR, Straż Graniczna, strażacy z OSP w Markowcach, Niebieszczanach i Kostarowcach, łącznie 51 osób. W akcji brał udział również policyjny pies.

Poszukiwania prowadzone były na terenie Sanoka, Gminy Sanok i Gminy Bukowsko. Przeszukiwano okolice miejsca zamieszkania, tereny zadrzewione, łąki, pola, stawy oraz znaczną część brzegu rzeki „Sanoczek”. W wyniku wykonywanych czynności ok. godz.14.30 kobieta  została odnaleziona ok. 4 km od miejsca zamieszkania.

Zaginioną Policja przekazała pod opiekę załodze karetki pogotowia.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."