REKLAMA
REKLAMA

To nie fotoradary dla pieszych, to kosze na śmieci! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W zeszłym tygodniu w objętej rewitalizacją części Śródmieścia pojawiły się futurystyczne elementy „wystroju” . Sanoczanie oglądali te nowe nabytki z zaciekawieniem, zastanawiając się do czego służą, a są to nowe… kosze na śmieci.

Kosze, które swoim wyglądem przypominają bez mała fotoradary dla pieszych, powstały w ramach inwestycji rewitalizacyjnych. 13 szarych pudeł o nieznajomym dotąd wyglądzie, stanęło na całej
długości ulicy Piłsudskiego, nie po to, żeby mierzyć prędkość zabieganych sanoczan, ale po to, by  realizować założenia czystego miasta. Twórcy nowej inwestycji zadbali także o palaczy, dla których przewidziano specjalne miejsca na tytoniowe odpady.

To zwykłe kosze na śmieci, oznaczone przecież popularnym i powszechnie znanym piktogramem –  śmieje się Agnieszka Frączek, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Sanoku nie wierząc nam, że nowe kosze wzbudziły niemałą konsternację wśród przechodniów.

Istnieje obawa, że ów projekt może nie spełniać swojego założenia, bowiem mieszkańcy miasta głowią się nad obsługą modernistycznych urządzeń. Kto by pomyślał, że zwykły kosz na
śmieci sprawić może takie zaskoczenie…

01-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)