Urodziny Pluszowego Misia w przedszkolu nr 4! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Sanoku 25.11.2013r. odbyły się po raz pierwszy urodziny Kubusia Puchatka. Okazją do świętowania stał się przypadający właśnie na 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci z grupy V wraz z nauczycielkami przygotowały Misiowi przyjęcie urodzinowe, w którym brały udział dyrekcja przedszkola, dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, Rodzice oraz ukochane pluszaki. Tańcem i piosenką uwieczniły ten wyjątkowy dzień.

Jak na urodziny przystało były prezenty i tort urodzinowy, oczywiście w kształcie misia oraz fajerwerki, życzenia i pamiątkowe zdjęcia z solenizantem i ukochanymi pluszakami przyniesionymi przez dzieci do przedszkola. Przytulankom i buziakom nie było końca, a miła i przyjemna atmosfera udzieliła się wszystkim pracownikom przedszkola. Dzień później święto Misia wraz z dziećmi z gr. V uczciły dzieci z klasy 0 i klas I ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sanoku.

źródło: materiał nadesłany

 

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."