REKLAMA
REKLAMA

CZASZYN: Autobus najechał na leżącego na drodze mężczyznę (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI /PODKARPACIE. Około godziny 5.30 w miejscowości Czaszyn doszło do śmiertelnego wypadku. Autobus najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Przyczynę zdarzenie wyjaśniają funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem.

– Otrzymaliśmy wezwanie do wypadku o godzinie 5.53. Wówczas w Czaszynie były już służby medyczne, które stwierdziły zgon poszkodowanego. Nasze czynności ograniczały się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia – mówi kpt. Piotr Mazal z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus, którego kierującym był 59-letni mieszkaniec powiatu sanockiego najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Policjanci ustalili, że ofiara to 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca autobusu w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracują na miejscu. Zabezpieczone przez policjantów ślady oraz ustaleni świadkowie przyczynią się do wyjaśniania dokładnych okoliczności wypadku.

źródło: KPP Sanok / red.

27-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)