OD DZISIAJ: Remont mostu na ul. Lipińskiego w Sanoku

17-07-2013

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj, o godz. 4:00 w Sanoku wprowadzona została nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Związane jest to z rozpoczęciem prac remontowych na moście przez rzekę Stróża Wielka w Sanoku na ul. Lipińskiego. 

Wykonawcą remontu mostu jest Przedsiębiorstwo Budowlane STALMOST Sp. z o.o. ze Stalowej Woli. Planowany termin zakończenia wszystkich prac to listopad br. natomiast łączny koszt zadania to 985 tys. zł.

Prace remontowe będą prowadzone połówkowo „pod ruchem”. Będą polegały na całkowitej wymianie wyposażenia, wykonaniu nadbetonu istniejącej płyty pomostu wraz z nowymi płytami przejściowymi, a następnie na wykonaniu nowych nawierzchni mineralno-asfaltowych na moście i dojazdach.

W związku ze specyfiką prowadzenia prac „pod ruchem” i wieloetapowym projektem tymczasowej organizacji ruchu dostosowanym do charakterystyki prowadzonych robót, GDDKiA zwraca się do kierowców z prośbą o zachowaniu w tym miejscu szczególnej ostrożności i stosowanie się do pionowego i poziomego oznakowania tymczasowego, a także do sygnałów wydawanych przez osoby kierujące ruchem.

Lokalnie może się bowiem zdarzyć, iż konieczne będzie ręczne sterowanie ruchem. Mając jednak na uwadze to, że droga nr 84 stanowi bezpośredni dojazd w kierunku Bieszczad a prowadzone roboty będą powodować pewne uciążliwości. Wykonawca zapewnia, że dołożone zostaną wszelkie starania , aby prace były prowadzone terminowo i sprawnie.

GDDKiA oddział w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.