UWAGA: W Bieszczadach trudne warunki na drogach!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Z powodu dużych opadów śniegu dzisiejszego ranka na bieszczadzkich drogach panują trudne warunki. Mimo wysiłków drogowców pogarsza je wciąż padający śnieg. Apelujemy do kierowców: dostosujmy prędkość do warunków jazdy, nie ryzykujmy na drogach aby uniknąć wypadku!

Ujemne temperatury i intensywne opady śniegu sprawiają, że dziś od rana na drogach w naszym regionie panują trudne warunki. Przy takiej aurze szczególnie ważne jest dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni oraz zachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przy kierowaniu pojazdami. Przypominamy, że droga hamowania na mokrej lub oblodzonej nawierzchni znacznie się wydłuża. Dostosujmy zatem prędkość do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że w dużej mierze bezpieczeństwo zależy od nas samych.

źródło: inf. własna / KPP Lesko / KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."