Warsztaty rysunku i malarstwa w Liceum Plastycznym w Lesku

LESKO / PODKARPACIE. Liceum Plastyczne w Lesku zaprasza wszystkich gimnazjalistów na bezpłatne warsztaty rysunku i malarstwa, które odbywają się w każdy wtorek od godz. 15.10- 17.30 w profesjonalnych pracowniach Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Proponowane zajęcia to cykl kreatywnych warsztatów artystycznych wykorzystujących różnorodne techniki plastyczne. Realizowany program został stworzony w ten sposób by każdy uczestnik mógł poznać, czym jest malarstwo, rysunek i kompozycja. Można zacząć od podstaw, kontynuować naukę lub przygotować się do egzaminów w Liceum Plastycznym. Zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych, a metody nauczania dostosowane do potrzeb uczniów.

Liceum Plastyczne w Lesku jest publiczną szkołą artystyczną. Bazujemy na doświadczeniu Niepublicznego Liceum Plastycznego TALENS, które od roku szkolnego 2012/2013 wchodzi w skład Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku. Praca w szkole oparta jest na zindywidualizowanym toku nauczania dostosowanym do możliwości i zainteresowań uczniów, a podstawą kształcenia jest rozwijanie umiejętności twórczych i rozbudzanie wrażliwości artystycznej.

Zapraszamy również klasy, grupy na jednodniowe warsztaty rysunku i malarstwa, a wkrótce również do naszej nowo otwartej pracowni ceramicznej. Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły pod tel. 13 4696673.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."