Nauczyciele zmierzyli się na boisku podczas turnieju Belfer 2013 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 6-7 grudnia rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli „Belfer 2013” o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka. Imprezę już po raz 14 organizował Uczniowski Klub Sportowy TECHBUD w Zespole Szkół Nr 4 w Sanoku.

W tegorocznym turnieju brało udział 7 drużyn reprezentujących szkolne środowisko naszego miasta oraz gościnnie – reprezentacja zaprzyjaźnionej z Zespołem Szkół Nr 4, szkoły z Humennégo na Słowacji – SOŠ polytechnická. Zespoły podzielone na dwie grupy rywalizowały w salach gimnastycznych Szkoły Podstawowej Nr 4 i Zespołu Szkół Nr 4. Finały odbyły się w sobotę w Zespole Szkół Nr 4. Wygrali reprezentanci Gimnazjum Nr 1, II miejsce zajął Zespół Szkół Nr 3, a III miejsce SOŠ polytechnická Humenné. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Joanna Warchoł-Żuchowska z G1, zawodnikiem Marcin Pełech również z G1.

Podczas turnieju wystąpili sportowcy z klubu „Spartanie” Zahutyń, pod opieka Mirosława Kaźmierczaka, który również zaprezentował swoje  nieprzeciętne umiejętności akrobatyczne.

Nagrody, puchary i dyplomy wręczali  Burmistrz Miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 – Halina Konopka.

W imieniu organizatorów UKS „TECHBUD” bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom, koleżankom i kolegom z pracy za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju.