Wizyta Konsula Generalnego w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku 25 września przebywała z wizytą Konsul Generalny USA w Krakowie – Ellen Germain. Przybyła na zaproszenie Burmistrza Miasta Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka.

Wizyta Pani Konsul rozpoczęła się od spotkania z Burmistrzem Sanoka w Urzędzie Miasta. Pan Burmistrz opowiedział o mieście, kierunkach rozwoju, ofercie gospodarczej, kulturalnej, sportowej. Zaprezentował zrealizowane niedawno inwestycje. Burmistrz podarował Pani Konsul album o Sanoku oraz rycinę przedstawiającą dawny Sanok. Następnie Pani Konsul z zainteresowaniem obejrzała zbiory Muzeum Historycznego w Sanoku, a także Rynek Galicyjski. Spotkała się również z dyrektorami obydwu placówek. Zwieńczeniem pobytu w Sanoku była wizyta w firmie AUTOMET, która przygotowuje dla swojego klienta w USA linię produkcyjną do montażu foteli samochodowych.

Od lewej: Burmistrz Sanoka, pani Konsul, zastępca burmistrza Marian Kurasz

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."