Wybuch pieca w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W budynku mieszkalnym doszło do wybuchu pieca centralnego ogrzewania. W wyniku eksplozji ranna została kobieta, która przebywała w tym czasie w domu. Przewieziono ją do szpitala, na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Sprawę bada Policja.


Informację o zdarzeniu otrzymał wczoraj dyżurny Policji wczoraj około godz. 17. Z informacji przekazanej przez Straż Pożarną wynikało, że w Zagórzu na ul. Orkana miało dojść do eksplozji. Na miejscu policjanci  ustalili, że  domu jednorodzinnym doszło do wybuchu pieca centralnego ogrzewania, który znajdował się w kotłowni. Eksplozja spowodowała uszkodzenia w tym pomieszczeniu, a także zniszczenie drzwi wejściowych oraz wybicie dwóch szyb. Znajdująca się w tym czasie wewnątrz 46-letnia kobieta została przewieziona do szpitala w Sanoku. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Przyczyny wybuchu ustali prowadzone w tej sprawie postępowanie.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."